Vargbergets parklopp

T U L O K S E T

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14; N14; N16; N18; NYL; M16; MYL

M8 Miehet 8 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Melwin Wägar             IF Femman                    4.26,00
  2. Lenni Riutta             Härmänseudun Hiihtäjät       4.38,00      0.12,00
  3. Ivar Tallgren            Malax IF                     5.21,00      0.55,00
  4. Liam Gulin               Närpes Kraft Skidförening    5.53,00      1.27,00
  5. Cornelis Granlund        Närpes Kraft Skidförening   10.48,00      6.22,00
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Maja Snickars            Närpes Kraft Skidförening    4.50,00
  2. Fanni Kiukkonen          Kauhajoen Karhu              4.54,00      0.04,00
  3. Melinda Snickars         Närpes Kraft Skidförening    5.32,00      0.42,00
  4. Linnea Hertsbacka        Närpes Kraft Skidförening    5.37,00      0.47,00
  5. Maya Smeds               Närpes Kraft Skidförening    5.38,00      0.48,00
  6. Ebba Hilda Maria Nygårds Närpes Kraft Skidförening    5.53,00      1.03,00
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Alex Lundfors            Malax IF                     6.24,00
  1. Elwin Fröding            IF Fyren                     6.24,00
  3. Leevi Kiukkonen          Kauhajoen Karhu              6.50,00      0.26,00
  4. Topias Riskula           Teuvan Rivakka               7.17,00      0.53,00
  5. Pontus Yrjans            Närpes Kraft Skidförening    7.21,00      0.57,00
  6. Walter Sandberg          Närpes Kraft Skidförening    7.26,00      1.02,00
  7. Leevi Perälä             Teuvan Rivakka               7.57,00      1.33,00
  8. Sindre Ramstedt          IF Fyren                     8.04,00      1.40,00
  9. Oliver Krook             Närpes Kraft Skidförening    8.14,00      1.50,00
 10. Elliot Krook             Närpes Kraft Skidförening    8.24,00      2.00,00
 11. Casper Granlund          Närpes Kraft Skidförening    8.50,00      2.26,00
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Fanni Rantaeskola        Suomussalmen Rasti           7.04,00
  2. Netta Saarela            Teuvan Rivakka               7.59,00      0.55,00
  3. Katri Uusitalo           Teuvan Rivakka               8.25,00      1.21,00
  4. Emma Vägar               IF Fyren                     9.00,00      1.56,00
  5. Ida Karlsson             IF Fyren                     9.23,00      2.19,00
  6. Inez Sved                Närpes Kraft Skidförening    9.50,00      2.46,00
  7. Lea Ingberg              Närpes Kraft Skidförening   10.32,00      3.28,00

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Zacharias Storm          IF Femman                    8.59,00
  2. Hannes Wägar             IF Femman                    9.10,00      0.11,00
  3. Konsta Kalliomäki        Kauhajoen Karhu              9.26,00      0.27,00
  3. Marius Ramstedt          IF Fyren                     9.26,00      0.27,00
  5. Lauri Peura              Kauhajoen Karhu              9.32,00      0.33,00
  6. Arvi Riutta              Härmänseudun Hiihtäjät       9.34,00      0.35,00
  7. Elias Eriksson           IF Femman                    9.48,00      0.49,00
  8. Emil Appel               Malax IF                     9.51,00      0.52,00
  9. Isak Hertsbacka          Närpes Kraft Skidförening   10.19,00      1.20,00
 10. Johan Yrjans             Närpes Kraft Skidförening   10.39,00      1.40,00
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Anni Rohila              Rasti-Lukko                  8.32,00
  2. Alisa Riippi             Seinäjuen Hiitoseura         9.02,00      0.30,00
  3. Lea Snickars             Närpes Kraft Skidförening    9.57,00      1.25,00
  4. Matilda Snickars         Närpes Kraft Skidförening   10.20,00      1.48,00
  5. Siiri Perälä             Teuvan Rivakka              10.28,00      1.56,00
  6. Sandra Ingves            Närpes Kraft Skidförening   10.34,00      2.02,00
  7. Alva Karls               Malax IF                    10.44,00      2.12,00
  8. Neea Ruotsalainen        Jurvan Urheilijat           11.31,00      2.59,00
  9. Sanni Koivula            Seinäjoen Hiihtoseura       11.42,00      3.10,00
 10. Victoria Tallgren        Malax IF                    13.46,00      5.14,00
 11. Celine Ramstedt          IF Fyren                    13.51,00      5.19,00
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Filip Fröding            IF Fyren                    14.12,00
  2. Alvin Nordin             Närpes Kraft Skidförening   14.53,00      0.41,00
  3. Lari Riippi              Seinäjoen Hiihtoseura       15.16,00      1.04,00
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ellinor Halonen          Närpes Kraft Skidförening   11.00,00
  2. Emilia Helmi             Noormarkun Nopsa            11.04,00      0.04,00
  3. Johanna Häggkvist        Närpes Kraft Skidförening   11.14,00      0.14,00
  4. Inez Sandberg            Närpes Kraft Skidförening   12.07,00      1.07,00
  5. Fanny Lindqvist          Närpes Kraft Skidförening   14.01,00      3.01,00
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Venla Koivula            Seinäjoen Hiihtoseura       15.00,00

Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 4.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Frida Häggkvist          Närpes Kraft Skidförening   16.06,00
  2. Felicia Krook            Närpes Kraft Skidförening   16.35,00      0.29,00
  3. Linnea Backman           IF Femman                   17.46,00      1.40,00
Sarjaluettelo

NYL Naiset 4.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Linnea Halonen           IF Femman                   15.27,00
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lukas Kuuttinen          Närpes Kraft Skidförening   16.47,00
  2. Akseli Latvala           Kyrön Voima                 17.10,00      0.23,00
  3. Saku Jaakkola            Kauhajoen Karhu             19.18,00      2.31,00
  4. Anton Ingves             Närpes Kraft Skidförening   19.50,00      3.03,00
  5. Viktor Krook             Närpes Kraft Skidförening   19.52,00      3.05,00
  6. Jakob Ehers              Vörå if                     20.33,00      3.46,00
Sarjaluettelo

MYL Miehet 7.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Santeri Leikas           Teuvan Rivakka              23.06,00
  2. Robin Sundsten           IF Femman                   24.17,00      1.11,00
  3. Thomas Ramstedt          IF Fyren                    25.26,00      2.20,00
  4. Andre Haglund                                        26.47,00      3.41,00

Sarjaluettelo