Vargbergets parklopp

L Ä H T Ö L I S T A

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14; N14; N16; N18; NYL; M16; MYL

M8 Miehet 8 vuotta 0.8 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.02.00            M8         104  Cornelis Granlund       NärpKraftSkidf
18.02.30  60297706  M8         105  Lenni Riutta            HärmHiiht
18.03.00  60300962  M8         106  Melwin Wägar            IF Femman
18.03.30            M8         107  Liam Gulin              NärpKraftSkidf
18.04.00  40459227  M8         108  Ivar Tallgren           Malax IF

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.8 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.07.30  10004553  N8         115  Ebba Hilda Maria NygårdsNärpKraftSkidf
18.08.00            N8         116  Maya Smeds              NärpKraftSkidf
18.08.30  60392698  N8         117  Fanni Kiukkonen         Kauhajoen Karhu
18.09.00            N8         118  Linnea Hertsbacka       NärpKraftSkidf
18.09.30  60169995  N8         119  Maja Snickars           NärpKraftSkidf
18.10.00  60181376  N8         120  Melinda Snickars        NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.6 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.13.00            M10        126  Casper Granlund         NärpKraftSkidf
18.13.30  60192960  M10        127  Pontus Yrjans           NärpKraftSkidf
18.14.00  40389594  M10        128  Alex Lundfors           Malax IF
18.14.30  60158618  M10        129  Walter Sandberg         NärpKraftSkidf
18.15.00  60398959  M10        130  Leevi Perälä            Teuvan Rivakka
18.15.30  60411845  M10        131  Elliot Krook            NärpKraftSkidf
18.16.00  40464986  M10        132  Elwin Fröding           IF Fyren
18.16.30  60169336  M10        133  Topias Riskula          Teuvan Rivakka
18.17.00  40465164  M10        134  Sindre Ramstedt         IF Fyren
18.17.30  60304859  M10        135  Leevi Kiukkonen         Kauhajoen Karhu
18.18.00  60158552  M10        136  Oliver Krook            NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.6 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.21.00            N10        142  Lea Ingberg             NärpKraftSkidf
18.21.30  60181080  N10        143  Ida Karlsson            IF Fyren
18.22.00  60301014  N10        144  Katri Uusitalo          Teuvan Rivakka
18.22.30  40472593  N10        145  Julia Nordman           Sundom IF
18.23.00  60301013  N10        146  Netta Saarela           Teuvan Rivakka
18.23.30  60175025  N10        147  Emma Vägar              IF Fyren
18.24.00            N10        148  Inez Sved               NärpKraftSkidf
18.24.30  40222110  N10        149  Fanni Rantaeskola       Suomussalmen Rasti

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2.4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.27.30            M12        155  Hannes Wägar            IF Femman
18.28.00  40370266  M12        156  Arvi Riutta             HärmHiiht
18.28.30  40402692  M12        157  Konsta Kalliomäki       Kauhajoen Karhu
18.29.00  40460644  M12        158  Johan Yrjans            NärpKraftSkidf
18.29.30  40402994  M12        159  Marius Ramstedt         IF Fyren
18.30.00  40346487  M12        160  Zacharias Storm         IF Femman
18.30.30  40409512  M12        161  Isak Hertsbacka         NärpKraftSkidf
18.31.00  40336330  M12        162  Emil Appel              Malax IF
18.31.30  40346470  M12        163  Elias Eriksson          IF Femman
18.32.00  60177227  M12        164  Lauri Peura             Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2.4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.34.30  40404115  N12        169  Neea Ruotsalainen       Jurvan Urheilijat
18.35.00            N12        170  Sandra Ingves           NärpKraftSkidf
18.35.30  40336328  N12        171  Victoria Tallgren       Malax IF
18.36.00  40407141  N12        172  Sanni Koivula           SeinHS
18.36.30  40415911  N12        173  Matilda Snickars        NärpKraftSkidf
18.37.00  60206405  N12        174  Siiri Perälä            Teuvan Rivakka
18.37.30  40348551  N12        175  Anni Rohila             Rasti-Lukko
18.38.00  40212646  N12        176  Alva Karls              Malax IF
18.38.30  40467788  N12        177  Lea Snickars            NärpKraftSkidf
18.39.00  40464163  N12        178  Celine Ramstedt         IF Fyren
18.39.30  40272365  N12        179  Aliisa Riippi           SeinHS

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.43.00  40204883  M14        186  Lari Riippi             SeinHS
18.43.30  40346926  M14        187  Filip Fröding           IF Fyren
18.44.00  40409761  M14        188  Alvin Nordin            NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3.2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.47.30  40383632  N14        195  Inez Sandberg           NärpKraftSkidf
18.48.00  40222602  N14        196  Emilia Helmi            Noormarkun Nopsa
18.48.30  60158572  N14        197  Fanny Lindqvist         NärpKraftSkidf
18.49.00  40212681  N14        198  Ellinor Halonen         NärpKraftSkidf
18.49.30  40212683  N14        199  Johanna Häggkvist       NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.51.00  40122907  N16        202  Venla Koivula           SeinHS
18.51.30  40156986  N16        203  Siiri Peura             Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 4.8 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.53.00  40284034  N18        206  Felicia Krook           NärpKraftSkidf
18.53.30  40212682  N18        207  Frida Häggkvist         NärpKraftSkidf
18.54.00  40148584  N18        208  Linnea Backman          IF Femman

Sarjaluettelo

NYL Naiset 4.8 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.55.30  32990777  NYL        211  Linnea Halonen          IF Femman

Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5.6 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.56.00  40403321  M16        212  Jakob Ehers             Vörå if
18.56.30            M16        213  Anton Ingves            NärpKraftSkidf
18.57.00  40070796  M16        214  Akseli Latvala          Kyrön Voima
18.57.30  40216646  M16        215  Lukas Kuuttinen         NärpKraftSkidf
18.58.00  40212952  M16        216  Saku Jaakkola           Kauhajoen Karhu
18.58.30  40284035  M16        217  Viktor Krook            NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

MYL Miehet 7.2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

19.00.30            MYL        221  Andre Haglund
19.01.00  28898233  MYL        222  Robin Sundsten          IF Femman
19.01.30  24146238  MYL        223  Niklas Peltoniemi       Teuvan Rivakka
19.02.00  22994770  MYL        224  Thomas Ramstedt         IF Fyren
19.02.30  32067480  MYL        225  Petteri Mattila         Teuvan Rivakka
19.03.00  34062849  MYL        226  Santeri Leikas          Teuvan Rivakka

Sarjaluettelo