Klubbtävling VB 13.1.2020

T U L O K S E T

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: MN06; M08; N08; M10; N10; M12; N12

MN06 MiehetNaiset 6 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Isa Ingberg              Kraft Ski                      12.07
  2. Elis Nyg†rds             Kraft Ski                      12.16         0.09
  3. Noah Sved                Kraft Ski                      13.03         0.56
  4. Alexandra Krook          Kraft Ski                      15.02         2.55
Sarjaluettelo

M08 Miehet 8 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Liam Gulin               Kraft Ski                       5.49
Sarjaluettelo

N08 Naiset 8 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Maja Snickars            Kraft Ski                       5.29
  2. Melinda Snickars         Kraft Ski                       6.24         0.55
  3. Maya Smeds               Kraft Ski                       6.25         0.56
  4. Ebba Nyg†rds             Kraft ski                       6.36         1.07
  5. Linnea Hertsbacka        Kraft Ski                       7.06         1.37
  6. Tilda Erkas              Kraft Ski                       9.04         3.35
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Walter Sandberg          Kraft Ski                       8.12
  2. Oliver Krook             Kraft Ski                       8.33         0.21
  3. Pontus Yrjans            Kraft Ski                       8.42         0.30
  4. Casper Granlund          Kraft Ski                       9.31         1.19
  5. Elliot Krook             Kraft Ski                       9.45         1.33
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Alva Storthors           Kraft Ski                       9.27
  2. Inez Sved                Kraft Ski                       9.41         0.14
  3. Nova Enlund              Kraft Ski                       9.51         0.24
  4. Leah Ingberg             Kraft Ski                      10.09         0.42
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Hannes Bengs             Kraft Ski                       9.37
  2. Isak Hertsbacka          Kraft Ski                      10.36         0.59
  3. Johan Yrjans             Kraft Ski                      11.14         1.37
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lea Snickars             Kraft Ski                      10.36
  2. Ella Erkas               Kraft Ski                      16.17         5.41
Sarjaluettelo