Klubbtävling20.01.2020 Fristil

T U L O K S E T

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: MN06; M08; N08; M10; N10; M12; N12

MN06 Miehet 6 vuotta 0.8 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Noah Sved                Kraft Ski                       0.01
  1. Isa Ingberg              Kraft Ski                       0.01
  1. Elis Nyg†rds             Kraft Ski                       0.01
Sarjaluettelo

M08 Miehet 8 vuotta 0.8 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Liam Gulin               Kraft Ski                       6.54
Sarjaluettelo

N08 Naiset 8 vuotta 0.8 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Melinda Snickars         Kraft Ski                       6.32
  2. Ebba Nyg†rds             Kraft Ski                       6.36         0.04
  3. Maya Smeds               Kraft Ski                       7.10         0.38
  4. Linnea Hertsbacka        Kraft Ski                       9.03         2.31
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.6 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Pontus Yrjans            Kraft Ski                       7.46
  2. Walter Sandberg          Kraft Ski                       8.23         0.37
  3. Casper Granlund          Kraft Ski                       8.42         0.56
  4. Oliver Krook             Kraft Ski                       8.54         1.08
  5. Elliot Krook             Kraft Ski                       9.31         1.45
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.6 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Alva Storthors           Kraft Ski                       9.22
  2. Nova Enlund              Kraft Ski                       9.55         0.33
  3. Ines Sved                Kraft Ski                      10.00         0.38
  4. Leah Ingberg             Kraft Ski                      11.35         2.13
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2.4 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johan Yrjans             Kraft Ski                      10.43
  2. Isak Hertsbacka          Kraft Ski                      10.54         0.11
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2.4 km

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Matilda Snickars         Kraft Ski                       0.01
Sarjaluettelo