Pokalskidning2020

T U L O K S E T

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: M06; N06; M08; N08; M10; N10; M12; N12; M14; N14; M16; N16; MYL

M06 Miehet 6 vuotta 0.7 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elis Nygårds             Kraft Ski                       0.01
  1. Noah Sved                Kraft Ski                       0.01
  1. Vincent Gulin            Kraft Ski                       0.01
  1. Leo Smeds                Kraft Ski                       0.01
Sarjaluettelo

N06 Naiset 6 vuotta 0.7 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vanessa Sigg             Kraft Ski                       0.01
  1. Elin Westerlund          Kraft Ski                       0.01

Sarjaluettelo

M08 Miehet 8 vuotta 0.7 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Liam Gulin               Kraft Ski                       4.18
  2. Milton Höglund           Kraft Ski                       5.52         1.34

Sarjaluettelo

N08 Naiset 8 vuotta 0.7 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Maja Snickars            Kraft Ski                       4.16
  2. Ebba Nygårds             Kraft Ski                       4.22         0.06
  3. Maya Smeds               Kraft Ski                       4.30         0.14
  4. Linnea Hertsbacka        Kraft Ski                       5.44         1.28
  5. Isa Ingberg              Kraft Skik                      6.18         2.02
  6. My Österberg             Kraft Ski                       8.20         4.04
  7. Emma Näs                 Kraft Ski                       9.45         5.29

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Pontus Yrjans            Kraft Ski                       6.49
  2. Walter Sandberg          Kraft Ski                       7.12         0.23
  3. Oliver Krook             Kraft Ski                       7.43         0.54
  4. Elliot Krook             Kraft Ski                       8.08         1.19
  5. Vidar Smeds              Kraft Ski                      11.04         4.15
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Alva Storthors           Kraft Ski                       8.06
  2. Nova Enlund              Kraft Ski                       8.11         0.05
  3. Ines Sved                Kraft Ski                       8.12         0.06
  4. Leah Ingberg             Kraft Ski                       8.43         0.37
  5. Ronja Österberg          Kraft Ski                      10.05         1.59
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Isak Hertsbacka          Kraft Ski                       9.09

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lea Snickars             Kraft Ski                       8.55
  2. Matilda Snickars         Kraft Ski                       9.01         0.06
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Alvin Nordin             Kraft Ski                      11.09
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2.8 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johanna Häggkvist        Kraft Ski                      10.09
  2. Ellinor Halonen          Kraft Ski                      10.21         0.12
  3. Fanny Lindqvist          Kraft Ski                      13.04         2.55
  4. Isabella Enlund          Kraft Ski                      13.56         3.47

Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 4.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Viktor Krook             Kraft Ski                      15.13
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 4.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Julia Enlund             Kraft Ski                      17.39
Sarjaluettelo

MYL Miehet 7 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lukas Kuuttinen          Kraft Ski                      22.33
  2. Mikael Dahlqvist         Kraft Ski                      26.44         4.11
Sarjaluettelo