DT VB 1402201

L Ä H T Ö L I S T A

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: M8; N8; M10; N10; M12; N12; N14; M14; N16; N18; M16; M18

M8 Miehet 8 vuotta 1 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.01.30  1         M8         103  Noah Sved               NärpKraftSkidf
10.02.00  40459227  M8         104  Ivar Tallgren           Malax IF
10.02.30  60503638  M8         105  Eino Haapamäki          Kauhajoen Karhu
10.03.00  1         M8         106  Cornelis Granlund       NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.05.30  100043927 N8         111  Ester Kullberg          Malax IF
10.06.00  1         N8         112  Isa Ingberg             NärpKraftSkidf
10.06.30  60392698  N8         113  Fanni Kiukkonen         Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.09.00  60398959  M10        118  Leevi Perälä            Teuvan Rivakka
10.09.30  60300797  M10        119  Casper Granlund         NärpKraftSkidf
10.10.00  40389594  M10        120  Alex Lundfors           Malax IF
10.10.30  60320053  M10        121  Vilho Pentilä           Kauhajoen Karhu
10.11.00  60158552  M10        122  Oliver Krook            NärpKraftSkidf
10.11.30  60169336  M10        123  Topias Riskula          Teuvan Rivakka
10.12.00  40465996  M10        124  Liam Gulin              NärpKraftSkidf
10.12.30  60320320  M10        125  Max Harju               Teuvan Rivakka
10.13.00  40412020  M10        126  Kaarlo Orhanen          Ilmajoen Kisailijat
10.13.30  60158618  M10        127  Walter Sandberg         NärpKraftSkidf
10.14.00  60142444  M10        128  Alex Hermans            Oravais IF

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.16.30  60299568  N10        133  Elli Äyrä               SeinHS
10.17.00  60346417  N10        134  Leah Ingberg            NärpKraftSkidf
10.17.30  60165271  N10        135  Benedikta Wikström      Solf IK
10.18.00  60181376  N10        136  Melinda Snickars        NärpKraftSkidf
10.18.30  60498963  N10        137  Riina Honkilahti        Teuvan Rivakka
10.19.00  60158563  N10        138  Alva Storthors          NärpKraftSkidf
10.19.30  40462358  N10        139  Pinja Kuoppala          Kauhajoen Karhu
10.20.00  1         N10        140  Maya Smeds              NärpKraftSkidf
10.20.30  60500258  N10        141  Ines Sved               NärpKraftSkidf
10.21.00  60419899  N10        142  Linnea Hertsbacka       NärpKraftSkidf
10.21.30  40351396  N10        143  Heta Harju              Ilmajoen Kisailijat
10.22.00  60169995  N10        144  Maja Snickars           NärpKraftSkidf
10.22.30  40408467  N10        145  Hilda Rintamäki         KankUrh

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.25.00  40279356  M12        150  Ilmari Saari            Ähtärin Urheilijat
10.25.30  40402692  M12        151  Konsta Kalliomäki       Kauhajoen Karhu
10.26.00  40472739  M12        152  Jakob Klemets           IK Falken
10.26.30  60192960  M12        153  Pontus Yrjans           NärpKraftSkidf
10.27.00  40389592  M12        154  Adam Kullberg           Malax IF
10.27.30  40402693  M12        155  Aaro Haapamäki          Kauhajoen Karhu
10.28.00  40351412  M12        156  Johannes Orhanen        Ilmajoen Kisailijat
10.28.30  60498962  M12        157  Peetu Honkilahti        Teuvan Rivakka
10.29.00  40461017  M12        158  Tobias Cederholm        IF Minken
10.29.30  60411845  M12        159  Elliot Krook            NärpKraftSkidf
10.30.00  60304859  M12        160  Leevi Kiukkonen         Kauhajoen Karhu
10.30.30  40409512  M12        161  Isak Hertsbacka         NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.33.00  40406901  N12        166  Matilda Hermans         Oravais IF
10.33.30  60320048  N12        167  Vilma Pentilä           Kauhajoen Karhu
10.34.00  40407141  N12        168  Sanni Koivula           SeinHS
10.34.30  40359941  N12        169  Sandra Ingves           NärpKraftSkidf
10.35.00  60498964  N12        170  Moona Honkilahti        Teuvan Rivakka
10.35.30  40389598  N12        171  Malva Björndahl         Malax IF
10.36.00  40467788  N12        172  Lea Snickars            NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.30.00  60299567  N14        177  Fanni Äyrä              SeinHS
11.30.30  40272486  N14        178  Dorothea Wikström       Solf IK
11.31.00  60158572  N14        179  Fanny Lindqvist         NärpKraftSkidf
11.31.30  40222602  N14        180  Emilia Helmi            Noormarkun Nopsa
11.32.00  40221767  N14        181  Minttu Saari            Ähtärin Urheilijat
11.32.30  40383632  N14        182  Inez Sandberg           NärpKraftSkidf
11.33.00  40272365  N14        183  Aliisa Riippi           SeinHS
11.33.30  40344604  N14        184  Sara Cederholm          IF Minken
11.34.00  40415911  N14        185  Matilda Snickars        NärpKraftSkidf
11.34.30  40215182  N14        186  Nathalie Lindström      IF Femman
11.35.00  40408888  N14        187  Saana Kuoppala          Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta (2x2.5km) 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.37.30  40407585  M14        192  Adam Holm               IF Minken
11.38.00  40352694  M14        193  Santtu Mylläri          Teuvan Rivakka
11.38.30  40346470  M14        194  Elias Eriksson          IF Femman
11.39.00  40407486  M14        195  Emil Klemets            IK Falken
11.39.30  40396906  M14        196  Rasmus Hemminki         Vähänkyrön Viesti
11.40.00  40346487  M14        197  Zacharias Storm         IF Femman
11.40.30  40409761  M14        198  Alvin Nordin            NärpKraftSkidf
11.41.00  40346926  M14        199  Filip Fröding           IF Fyren
11.41.30  40218290  M14        200  Frans Rintamäki         KankUrh
11.42.00  40466012  M14        201  Casper Holm             IF Fyren
11.42.30  40350911  M14        202  Sander Wikblom          IF Minken
11.43.00  40345626  M14        203  Hannes Bengs            NärpKraftSkidf
11.43.30  60177227  M14        204  Lauri Peura             Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta (2x2.5km) 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.46.00  40281641  N16        209  Signe Jakobsson         Norrvalla Ski Team
11.46.30  40409511  N16        210  Mathilda Westermark     NärpKraftSkidf
11.47.00  40134989  N16        211  Linda Hyöty             IF Femman
11.47.30  40212683  N16        212  Johanna Häggkvist       NärpKraftSkidf
11.48.00  40282441  N16        213  Wilma Hjerpe            Norrvalla Ski Team
11.48.30  40122907  N16        214  Venla Koivula           SeinHS
11.49.00  60183061  N16        215  Felicia Granholm        Vörå IF
11.49.30  40212681  N16        216  Ellinor Halonen         NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta (2x2.5km) 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.52.00  40229727  N18        221  Emilia Aspimaa          Vaasan Hiihtäjät
11.52.30  40156986  N18        222  Siiri Peura             Kauhajoen Karhu
11.53.00  40140824  N18        223  Linnea Källbacka        Vörå IF
11.53.30  40212682  N18        224  Frida Häggkvist         NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta (3x2.5km) 7.5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.56.00  40218852  M16        229  Melker Wikblom          IF Minken
11.56.30  40080189  M16        230  Anton Ingves            NärpKraftSkidf
11.57.00  40074533  M16        231  Mika Kärkkäinen         Norrvalla Ski Team
11.57.30  40460043  M16        232  Roope Hemminki          Vähänkyrön Viesti
11.58.00  40142429  M16        233  Filip Stark             IF Femman
11.58.30  40074418  M16        234  Arno Hautaniemi         SeinHS

Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta (3x3km) 9 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

12.01.00  40148593  M18        239  Emil Sundell            IF Femman
12.01.30  40216646  M18        240  Lukas Kuuttinen         NärpKraftSkidf

Sarjaluettelo