DT VB 1402201

T U L O K S E T

© Närpes Kraft Skidförening

Kilpailun sarjat: M8; N8; M10; N10; M12; N12

M8 Miehet 8 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Cornelis Granlund        Närpes Kraft Skidförening    4.51,00
  2. Ivar Tallgren            Malax IF                     5.37,00        46,00
  3. Noah Sved                Närpes Kraft Skidförening    6.52,00      2.01,00
  4. Eino Haapamäki           Kauhajoen Karhu              7.29,00      2.38,00
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Fanni Kiukkonen          Kauhajoen Karhu              4.00,00
  2. Ester Kullberg           Malax IF                     6.56,00      2.56,00
  3. Isa Ingberg              Närpes Kraft Skidförening    7.05,00      3.05,00
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1.5 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Alex Lundfors            Malax IF                     4.43,00
  2. Kaarlo Orhanen           Ilmajoen Kisailijat          4.46,00         3,00
  3. Vilho Pentilä            Kauhajoen Karhu              5.01,00        18,00
  3. Max Harju                Teuvan Rivakka               5.01,00        18,00
  5. Topias Riskula           Teuvan Rivakka               5.02,00        19,00
  6. Leevi Perälä             Teuvan Rivakka               5.05,00        22,00
  7. Alex Hermans             Oravais IF                   5.06,00        23,00
  8. Walter Sandberg          Närpes Kraft Skidförening    5.45,00      1.02,00
  9. Casper Granlund          Närpes Kraft Skidförening    5.51,00      1.08,00
 10. Oliver Krook             Närpes Kraft Skidförening    6.49,00      2.06,00
 11. Liam Gulin               Närpes Kraft Skidförening    8.19,00      3.36,00
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1.5 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elli Äyrä                Seinäjoen Hiihtoseura        5.23,00
  2. Benedikta Wikström       Solf IK                      5.34,00        11,00
  3. Hilda Rintamäki          Kankaanpään urheilijat       5.52,00        29,00
  4. Ines Sved                Närpes Kraft Skidförening    5.56,00        33,00
  5. Maja Snickars            Närpes Kraft Skidförening    6.01,00        38,00
  6. Leah Ingberg             Närpes Kraft Skidförening    6.16,00        53,00
  7. Melinda Snickars         Närpes Kraft Skidförening    6.19,00        56,00
  8. Alva Storthors           Närpes Kraft Skidförening    6.22,00        59,00
  9. Pinja Kuoppala           Kauhajoen Karhu              6.28,00      1.05,00
 10. Riina Honkilahti         Teuvan Rivakka               6.53,00      1.30,00
 11. Maya Smeds               Närpes Kraft Skidförening    7.24,00      2.01,00
 12. Linnea Hertsbacka        Närpes Kraft Skidförening    8.35,00      3.12,00

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johannes Orhanen         Ilmajoen Kisailijat          9.09,00
  2. Konsta Kalliomäki        Kauhajoen Karhu              9.26,00        17,00
  3. Ilmari Saari             Ähtärin Urheilijat          10.02,00        53,00
  4. Isak Hertsbacka          Närpes Kraft Skidförening   10.27,00      1.18,00
  5. Leevi Kiukkonen          Kauhajoen Karhu             10.29,00      1.20,00
  6. Aaro Haapamäki           Kauhajoen Karhu             10.51,00      1.42,00
  7. Tobias Cederholm         IF Minken                   11.32,00      2.23,00
  8. Pontus Yrjans            Närpes Kraft Skidförening   11.47,00      2.38,00
  9. Jakob Klemets            IK Falken                   12.00,00      2.51,00
 10. Peetu Honkilahti         Teuvan Rivakka              13.19,00      4.10,00
 11. Elliot Krook             Närpes Kraft Skidförening   14.40,00      5.31,00

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Lea Snickars             Närpes Kraft Skidförening   10.39,00
  2. Matilda Hermans          Oravais IF                  10.50,00        11,00
  3. Malva Björndahl          Malax IF                    10.59,00        20,00
  4. Sandra Ingves            Närpes Kraft Skidförening   11.17,00        38,00
  5. Vilma Pentilä            Kauhajoen Karhu             11.53,00      1.14,00
  6. Sanni Koivula            Seinäjoen Hiihtoseura       12.33,00      1.54,00
  7. Moona Honkilahti         Teuvan Rivakka              13.53,00      3.14,00
Sarjaluettelo